צ'אט קורונה - תשובות לשאלות און ליין

המשאב האנושי

כוח האדם בחברת מוסדות חינוך ותרבות בתל אביב יפו עומד במרכז  העשייה הרבה והמגוונת של החברה. עובדי החברה הם הפנים של החברה והלב הפועם שלה. מדריכי חוגים, אנשי תחזוקה ושירות הם אלה שמפעילים את העשייה הרבה במרכזים והתוכניות ברחבי העיר.

מחלקת משאבי אנוש שותפה מרכזית בתהליכים של החברה הנוגעים לניהול ההון האנושי , בעיצוב מדיניות משאבי אנוש , גיבוש ההנחיות והנהלים המקצועיים בתחום המשאב האנושי בחברה, טיפול במשאב האנושי ובפיתוחו ופיקוח ובקרה אחר ביצועם של נהלים והנחיות הנוגעות לכך.

במסגרת תפקידה של המחלקה היא אחראית בין היתר על תכנון משאבי אנוש לטווח קצר בינוני וארוך, גיוס מיון וקליטה של עובדים בטווח עיסוקים רחב ובכלל זה העסקה רב-גונית, קידום ניוד והסבה פנימית , יחסי עבודה, תנאי שרות רווחה, פיתוח משאבי אנוש הכשרה והדרכת עובדים.

אנחנו מקפידים על גיוס הון אנושי איכותי ושירותי למען לקוחות החברה וציבור משתמשי המתקנים ועל שמירת כוח האדם האיכותי שעבדנו רבות לגייסו כעובדי החברה.

את התוצאות אנו רואים בשביעות הרצון של כל אחד ואחד מלקוחות החברה, שמצביעים ברגליים וחוזרים שוב ושוב להינות מהחוויה הקהילתית האיכותית, שחברת מוסדות חינוך ותרבות בתל אביב יפו מאפשרת ביחד עם המנהלים העירוניים בשליחות עיריית ת"א – יפו.

  1. מה קורה?
  2. טפסים ואישורים
  3. קריירה
  4. גלריה
  5. צור קשר